Розлучення

Кому більше, кому менше = розділ майна.

Привіт дорогі мої читачі, сьогодні я хочу присвятити цю статтю тим, хто потрапив в одну з найнеприємніших життєвих ситуацій – розділу спільно нажитого майна в період шлюбу або вже на пів шляху до розлучення і подачі заяви в суд на розділ майна. Відразу хотілося б відзначити, що одна з найбільш витратних, довгих і болісних за часом, терпінням і нервів процедур, адже якщо ви пішли із заявою до суду, це означає Те, що мирно домовитися з колишнім чоловіком вам так і не вдалося.Домщо нам варто будинок побудувати, а потім його розділити? І так, якщо вдатися до нашої шановної статистиці, то за даними Росстату на даний момент розривається більше половини від усіх зареєстрованих шлюбів, а якщо ви прожили разом з чоловіком або дружиною років так 20 або 30 погодьтеся у вас з’явився величезний перелік спільно нажитого майна, який часом буває дуже складно розділити, доходить до сварок і сварок і навіть до криміналу, але будемо сподівається на цнотливість обох подружжя і підемо мотати собі та іншим нерви в суд, і будемо доводити нашого шановного судді,що я хороший і гідний більшого, куди ж без цього.

Звичайно тут нам ще не обійтися без послуг високопоштенного адвоката, який буде обдирати з вас за кожен присід 5000 рублів і більше (в залежності від такси, І рангу вашого юриста), іншими словами чим більше цінує себе ваш адвокат, тим більше ви йому за все заплатите.АдвокатПо нашому “улюбленому” законодавству, спільно нажите майно подружжя ділитися рівно по 1/2, винятком можуть служити неповнолітні діти, в цьому випадку одному з подружжя з ким залишаться діти отримає трохи більше половини нажитого майна, а якщо дітей Немає або вони вже виросли, хоч ти зі шкіри геть вилізь більше 1/2 ти не отримаєш. До речі, якщо у вас є кредити і або ще якісь борги, то виплачувати ви їх теж будете порівну.

І так, якщо ви з колишнім чоловіком так і не змогли домовитися кому які кімнати дістануться і хто буде панувати на кухні і над унітазом, в бій вступає хто? Правильно! Судовий експерт з будівельних справ.Судовий эксперт якщо ви думаєте що вам Він безкоштовно все опише, то ви ой як сильно помиляєтеся, одна його кляуза з держмитом обійдеться вам в тисяч так 60000-70000 з “копійками”, і всі ці ризики скоріше за все понесе на собі позивач, який перший вирішив забрати собі все йому належне. Ні, ну звичайно ви так сильно не переживайте, Ваш відповідач потім вам за все відповість, в тому числі і за понесені вами витрати.

Ви звичайно ж в повному праві підказати приїхав до вас експерту як буде правильно на ваш погляд поділити будинок, як ніяк ви в ньому прожили все життя, знаєте всі шляхи і виходи, але повірте мені, якщо ваш ідеальний план не буде збігатися з 1/2 ідеальної частки за законодавством, скоріше за все його викинуть у смітник або просто напросто не будуть звертати на нього уваги. Так, що готуйтеся до того що суддею буде винесено рішення геть суперечить вашій свідомості, і не тому що він так захотів, а тому що так свідчать закони РФ.Розводь так, ви ще не передумали ділитися? Ні звичайно, як жити з людиною з яким Вас вже нічого не пов’язує, ну крім цегли.

Ви безумовно могли б продати будинок і поділити гроші порівну,якщо вас це звичайно влаштовує і плюс до всього якщо у вас є запасний парашут, він же дах над головою. Ну а якщо такого немає, а жити десь треба йдемо в контратаку.Суддю на милоекспертиза готова, суддя “на милі”, тобто поки ще в залі засідання, починаємо боротися за право на своє майно, звичайно разом зі своїм представником, не забудьте заздалегідь підготувати мова, та таку що б аш в душу залягло!І якщо ви жінка, тисніть звичайно на жалість, та чи просто говорите як є, що говорити? Та то що, будівництво це не жіноча справа, що наше місце на кухні, а все інше мужик собі побудує сам! Адже він же мужик!Через рік ваших дебатів в залі засідань, в кращому випадку півроку, всі борги пораховані, слова сказані, справи підшиті суддя нарешті виніс рішення.
Не влаштовує, подаємо на апеляцію і йдемо в мировий суд, але навіть в цьому випадку він мало чим вам вже допоможе. Так що тримайте завжди при собі всі козирі в рукаві, не давайте нікому вибити грунт з під ваших ніг, боріться за своє право на існування. Бережіть себе і будьте улюблені!

Related posts

Leave a Comment