Розлучення

Інструкція з продажу іпотечної квартири при розлученні

Розірвання шлюбу тягне за собою безліч різних складнощів і проблем, особливо в тому випадку, якщо подружня пара придбала квартиру по іпотеці. Виникає безліч питань, на які складно самостійно знайти відповіді.розділ майнащо говорить закон?На поточний момент часу (Липень 2020) існують певні невідповідності сімейного та цивільного законодавства.

Це провокує те, що при розірванні шлюбу один чоловік може певною мірою тиснути на іншого в питанні розділу іпотечної нерухомості.Продаж іпотечної квартирикак часто виникає необхідність продажу іпотечної квартири?Статистика свідчить, що більше сорока відсотків квартир, оформлених в іпотеку, реалізуються на ринку саме через розірвання шлюбу та поділу майна. Багато сімей після весілля планують довге і щасливе життя і намагаються відразу ж здійснити придбання квартири, нехай і в кредит.

І на даному етапі мало хто замислюється про те, що її в подальшому можливо доведеться ділити.Термін виплати кредитування іпотечного формату становить 10-20 років, а шлюборозлучний процес може виникнути вже через кілька років після оформлення кредиту. Тут і виникає маса складних питань, які раніше не обговорювалися подружжям.

Адже потрібно буде здійснити розділ не тільки майна, а й зобов’язань за боргом.Багато хто намагається найняти досвідченого юриста, щоб максимально грамотно захистити свої інтереси. Але, судова практика показує, що ситуація з розділом майна може затягнутися на кілька років, що спровокує серйозні витрати на адвоката.

Нерідко друга сторона вдається до брехливих свідків і звинувачень, щоб мінімізувати частку чоловіка і максимально обтяжити його зобов’язаннями. Часто формуються складності поділу майна через неповнолітніх дітей. Загалом, не завжди співпраця з кваліфікованим юристом може моментально вирішити ситуацію і стати основою швидкого розділу іпотечної квартири.

Оптимальне рішення розділу іпотечної квартирисамим раціональним варіантом для подружжя стане розділ майна до початку судового процесу:спочатку визначаються частки;здійснюється реалізація квартири;погашається заборгованість по кредиту;сума, що залишилася розділяться між подружжям.Такий варіант здатний допомогти подружжю уникнути безлічі труднощів і проблем, а найголовніше – розділ майна займе мінімальну кількість часу. Правда, потрібно заздалегідь уточнити всі нюанси з продажу майна в заставі у банку, де кредит оформлявся.

Щоб оптимізувати угоду і знайти кращі рішення в конкретній ситуації краще звернутися до досвідченого ріелтора, він стане своєрідним посередником подружнього розділу, допоможе вибрати краще рішення по реалізації з найменшими ризиками і втратами, допоможе знайти клієнтів.Грамотний ріелтор здатний допомогти вирішити всі питання, що виникають по іпотечних квартирах і знайти вихід з максимальним прибутком для власників. Залишається тільки завершити угоду і розділити кошти у відповідних частках (за вартістю часток власності).
Питання поділу майна буде вирішено, що заощадить час, нерви і дозволить отримати максимально вигідний результат для двох подружжя. Підписуйтесь на канал, задавайте питання – буду радий допомогти!

Related posts

Leave a Comment