Розлучення

Угода про розподіл майна або до суду

Жили щасливо, потім вирішили розлучитися багато сімейних пар після декількох років спільного життя, перестають знаходити спільну мову один з одним, як результат, подають на розлучення. За час спільного життя, встигли обзавестися майном. Щось було подаровано, а багато куплено на спільні грошові кошти.

І ось настала пора поділити це майно. Виникає відразу питання, як це зробити? Чому у багатьох відразу приходити на рівні подавати до суду. Звичайно, є пари, які ділять майно мирним шляхом, не звертаючись до судових інстанцій.

Як правило, в судові інстанції не звертаються пари, які розлучилися мирним шляхом і не відчувають неприязні один до одного після розлучення. На жаль, таких небагато. Угода про розподіл майна чому саме угода про розподіл майна, запитаєте ви.

По-перше, угода про розподіл майна дозволяє розділити майно, не звертаючись до судових інстанцій, що дозволить уникнути зайвої нервування і втрати часу і заощадити свої грошові кошти. Коли колишнє подружжя домовилося мирним шляхом про розподіл свого майна, необхідно скласти угоду про розподіл майна і засвідчити його у нотаріуса, оскільки угода підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню. Так, згідно ст.

38 Ск Рф спільне майно подружжя може бути розділене між подружжям за їх угодою. Угода про розподіл спільного майна, нажитого подружжям в період шлюбу, має бути нотаріально посвідчено. Висновок Таким чином, можна зробити однозначний висновок, що угода про розподіл майна це більш цивілізований підхід до розділу майна, який дозволяє заощадити і кошти, і час подружжя.

Якщо розділити майно мирним шляхом не виходить, тоді доведеться звертатися до суду. Хочете більше знати?Підписуйтесь на наш канал, пишіть ваші коментарі, палець вгору вітається. Більше інформації на сайті https://advokat-dyakin.
ru/advokat-44/Группа в VK https://vk.com/club185577807С Повагою Ваш авторфото взято з вільного джерела мережі Інтернет

Related posts

Leave a Comment