Успіхи та мотивація

Дзеркальна дата 20.08.20

Чому так важливо не пропустити дзеркальну ДАТУ 20.08.2020 ми живемо під заступництвом небес.

Земля дала нам життя. Земля годує і підтримує нас, а небо дає нам можливість рости і творити. Число 2 символізує подвійність природи.

Союз неба і землі, духовного і матеріального, чоловічого і жіночого, Сонця і Місяця. Небо і Земля, коли вони з’єднуються в людині, дають йому можливість відчути свою цілісність, відчути єдність і гармонію, любов і гроші, щастя і успіх!У людини є дві руки, дві ноги, два очі, два вуха, дві півкулі мозку, дві ніздрі, два центральних енергетичних каналу – Іда і Пінгала, по яких рухається енергія життя. Іда-місячний канал жіночого тіла, охолоджуючий і заспокійливий.

Через нього протікає емоційна енергія. Пінгала-сонячний канал, Чоловічий, це психоенергетичний потік. Обидва вони беруть початок в тілі трохи нижче пупка і піднімаються вгору, Іда закінчується в лівій ніздрі, а Пінгала-в правій.

Дихання-життя. Вдихніть і видихніть.Двійка складається в четвірку.

Число 4 позначає універсальність, єдність Всесвіту, що знаходиться на 4 кінцях світу і з’єднує їх. Отже, згідно святим отцям, Святе Письмо Нового Завіту складається з чотирьох Євангелій, що є символом звернення християнської проповіді до всіх народів, що знаходяться на 4-х кінцях світу. А свастика, символ Сонця, заснована на чотирьох вигнутих променях.

Дізнайтеся більше про дату 20.08.20 для гармонійного існування людина розвиває тіло, душу, дух і совість.

Для здорового і повноцінного життя людині необхідно підтримувати стан рівноваги в цих чотирьох сферах. Це все одно що жонглювати чотирма живими сферами, поперемінно торкаючись кожної з них, віддаючи їй свою енергію, увагу і любов. Наповнені всіма притаманними їм спектрами.

Це нелегке завдання, але її можна виконати. Коли людина досягає цього рівня свідомої взаємодії з кожною сферою, він знаходить все благо.Вісім-король чисел, число нескінченності, чарівництва і дива.

..Число 8 вважається символом багатства, процвітання, благополуччя і успіху.

Значення цієї цифри-сталість і надійність. А перевернута вісімка-це символ нескінченності, рішучості, впевненості в собі і прийняття рішень. Вісімка у всіх своїх проявах-дуже потужна фігура.

Це постійний рух, розкручування і з’єднання. Нескінченна кількість варіантів і визнання їх можливостей.Тому нам з вами дуже пощастило попрацювати над нашим благополуччям в день 20.

08.2010. Приєднуйтесь до енергій дзеркального побачення, яке зміцнить в рази наші наміри і волю жити щасливим, радісним, багатим і повним життям.

Бути мудрим Творцем, створювати рясну і гармонійну Всесвіт, повну процвітання і любові.У цей день можна зробити практику на виконання бажань: робити перед сном!Візьміть ручку і аркуш паперу або свій блокнот бажань. Подумайте, чого вам не вистачає в житті?Спробуйте описати картинку свого ідеального життя-досягнення, матеріальні та нематеріальні цінності, будинок, про який мрієте.

Напишіть це все на папері.А тепер запаліть свічку (краще невелику, щоб догоріла за раз), максимально розслабтеся і сконцентруйтеся на полум’я свічки.Дозвольте всім стороннім думкам і тривогам піти з вашої свідомості, сфокусуйтеся тільки на тій картинці, яку тільки що представили.

Подумайте, що ви хотіли б реалізувати у своєму житті найближчим часом?Відкрити свій бізнес, знайти роботу мрії, зустріти любов свого життя, народити дитину, купити квартиру?Чітко сформулюйте своє бажання — в ідеалі підкріпіть його вдячністю: » з вдячністю приймаю …

” і перераховуйте все, що побачили в своїй картинці.Візуалізуйте свою картинку поки свічка горить, уявляйте все до дрібниць і намагайтеся насититися емоціями, які ви відчуваєте від виконаних бажань.Ось з такою каринкой і лягайте спати! Не перебивайте її нічим – ні телевізором, ні телефоном.

Засинаючи з цими думками ви їх краще зафіксуєте на підсвідомості.Листочок з прописаними бажаннями приберіть подалі, пізніше зможете подивитися, наскільки він у вас спрацював.Сподобалася стаття? Став лайк і підписуйся на канал! А також читай: як пережити розлучення? Частина 1.
Як пережити розлучення? Частина 2.Бодипозитив. За чи проти?

Related posts

Leave a Comment