Успіхи та мотивація

Як підвищити свою мотивацію вчитися і дізнаватися нове

Багато з нас звикли складати списки справ – вони дозволяють краще пріоритизувати завдання, підвищують продуктивність і, в цілому, дають нам відчуття контролю над розкладом. Однак мало хто застосовує такий же принцип у випадку з навчанням і самоосвітою. Переказуємо матеріал Illumination про те, чому корисно складати списки речей,статей та онлайн-курсів, які ви б хотіли вивчити в майбутньому.

Shutterstock з темами відмінно підійде тим,хто любить самоосвіту. У процесі навчання ми часто знаходимо невеликі ідеї і відгалуження, на яких після основної програми хотіли б загострити свою увагу. Однак часто це може забутися.

Список дозволить дати цим темам пріоритет-так, важливо йти по курсу і виконувати робочі завдання, проте не менш важливо повернутися до того, що вам було так цікаво.Ми стикаємося з освітніми можливостями практично кожен день. Через період пандемії багато онлайн-шкіл та університетів відкрили доступ до своїх програм та лекцій.

Однак у нас і без цього може бути дуже насичене життя – з роботою, хобі, дітьми.Це не означає, що потрібно ставити хрест на ідеї, наприклад, курсу з історії грошей. При цьому постарайтеся про нього не забути – для цього найкраще вести окремий список з усім, що ви Так хочете вивчити.

Для зручності ви навіть можете розділити його на дві складові: частина, в якій ви записуєте всі ідеї, концепції та теми, які вам цікаві;частина, в якій ви відзначаєте п’ять тем, які хотіли б вивчити в найближчий місяць.Якщо ви будете нудьгувати і думати, чим вам зайнятися, ви завжди можете відкрити свій список і йти по порядку. Якщо ви почнете вести його в електронному форматі, то додавайте до кожної теми посилання на статті, онлайн-курси і матеріали – так в моменті вам навіть не потрібно буде нічого шукати.

& nbsp;крім очевидного зручності, завдяки списку ви зможете відчувати приємну внутрішню мотивацію постійно щось дізнаватися і ставитися до будь-яких нових ідей з цікавістю. Це нагадує практику цундоку (коли ми купуємо багато книг, але не читаємо їх) – ми зберігаємо джерела і посилання, до яких колись можемо звернутися. Вони нагадують, скільки всього можна ще відкрити і дізнатися, якщо ми продовжимо вчитися.

Коротко і & nbsp;ясно— nbsp; — це про наш  Twitter«Цех» – медіа про безперервну освіту дорослих людей. Ми цілком захоплені ідеєю постійного розвитку особистості-професійного, інтелектуального, емоційного і навіть духовного. Ми досліджуємо, як, чому і де найкраще вчитися і, головне, навіщо.
Якщо вам сподобався цей матеріал, Підпишіться, будь ласка, на нашу поштову розсилку.

Related posts

Leave a Comment