Все про сім'ю

Жінка в чоловічому колективі

Бути єдиною жінкою серед колег-чоловіків може бути складно. Стереотипи поведінки формувалися століттями, і зруйнувати їх відразу неможливо. Але поміняти ставлення в конкретному колективі реально.

Нижче поради, як це зробити.Оперуйте фактами, чоловіки при зустрічі обмінюються фактами-викладають все про футбол, політику, ресторан і т.д.

Це не просто «чоловічі штучки», а людський еквівалент обнюхування в тваринному світі. Мета-встановити лідерство. У жінок інша манера спілкування – вони щедрі на люб’язності і похвалу і часто вибачаються.

Якщо хочете вести розмову на рівних, запасайтеся “правильною зброєю”. Прибережіть компліменти і відстоюйте позицію твердими фактами.Забудьте свою внутрішню»хорошу дівчинку ” жінки часто упускають шанс проявити свою ерудованість через сорому, причина якого криється в дитинстві — батьки вчили бути завжди на висоті.

У школі це оберталося страхом підняти руку через невпевненість у відповіді, а в дорослому житті з’являється боязнь говорити на зустрічах і нарадах.& nbsp;Щоб про вашу компетентність дізналися, себе потрібно проявляти . Не турбуйтеся про те, що подумають люди.

Згадайте самого зухвалого однокласника, уявіть, що ви-це він, і говорите.Грайте за правіламмужчіни і жінки ставляться до конфліктів по-різному. Якщо для одних-це природний момент заради домінування, вирішення проблем або навіть задоволення, то для інших — це те, чого слід уникати.

Непередбачувана реакція робить жінок небажаним партнером для співпраці.Сприймайте конфлікти як спорт. Вивчіть правила і ведіть себе раціонально.

Найважливіше – не змішуйте робочі розбіжності з особистими.Перестаньте говорити розчулітельноеслі думаєте, що дитяча манера спілкування допоможе, ви помиляєтеся. У діловому світі це сприймається, як невпевненість, емоційність і дурість.

працюйте з голосом . Можна знайти у відкритому доступі ресурси, щоб зазвучати рішуче і впливово.Звичайно, ніхто не змушує терпіти некомфортні умови.
Але якщо у вашій сфері більше чоловіків, все одно доведеться адаптувати поведінку, щоб бути на рівних.Підписуйтесь на мій канал, щоб дізнатися ще більше про те, як вибудовувати відносини в колективі. 

Related posts

Leave a Comment