Все про сім'ю

У мене сім’я і троє дітей, і раптом я сильно закохався – що робити?

Навіть не думав, що ще колись так вийде.«У мене і в думках не було шукати собі когось-не до закоханостей з такими вступними, самі розумієте. Познайомилися випадково: я їздив на конференцію, і там познайомився з нею.

Спочатку вона просто сподобалася, але дуже швидко ця симпатія перетворилася на справжню пристрасть.З її боку теж дуже сильні почуття. Про мою сім’ю вона знала спочатку, так що тут я її не обманював.

І те, що піду з сім’ї — не говорив, бо насправді не готовий це зробити.Але і розлучитися з нею не можу, і відчуваю, що ця історія мене затягує все більше і більше. Вчора вона написала мені, що не уявляє свого життя без мене.

Тому навіть якби ми прийняли рішення розлучитися-це просто не вийде зробити, ми не протримаємося, побіжимо один до одного.Але і обманювати дружину Мені нудно. Вона дуже близька мені людина, вона народила мені прекрасних дітей, вона як ніхто розуміла мене всі ці роки і підтримувала у всіх починаннях.

У нас прекрасний будинок, сім’я. Відчуваю себе просто огидно. Що мені робити в такій ситуації?”Коментар психолога до історії: ситуація дійсно дуже непроста, як і завжди, коли ми стикаємося з питаннями складних виборів.

Тим більше, що все це відбувається ще й на тлі дуже сильних почуттів, що спалахнула пристрасті. До того ж вибір в будь-якому випадку торкнеться і інших людей, що робить ситуацію ще більш складною.Все це дуже зрозуміло, і все ж — як вчинити-вам по-хорошому не скаже ніхто, оскільки особисті вибори (особливо ключові, серйозно змінюють перебіг життя), кожен робить тільки сам — адже в результаті саме самій людині (а не психологу, другу, сусідові або коментаторам в Інтернеті) доводиться мати справу з наслідками такого вибору.

Вибори часом дуже непросто даються, і в таких питаннях найкраще не діяти спонтанно, швидко і нерозважливо. Як би не були сильні почуття.Коли доводиться мати справу з подібними історіями в ході консультування, ми завжди користуємося можливістю подумки “повернутися” на деякий час назад і подивитися, що призвело до такої ситуації.

Дуже часто нової закоханості насправді передує досить тривалий період охолодження в сім’ї.Буває і так, що новий роман — це ще й несвідоме рішення прожити більш яскраві, насичені емоції, яких не вистачало в шлюбі. Або навіть можливість на час відволіктися від вирішення побутових або робочих питань (яких, як ви пишете, вистачало).

Ви пишете про пристрасть. Але сама по собі пристрасть-досить недовговічна. Можливо, що яскраво спалахнувши, вона досить швидко перегорить.

І тоді час саме по собі дуже багато розставить на свої місця. Або ж навпаки, ви зрозумієте, що ця жінка — та, з якою ви хотіли б пов’язати далі своє життя (і знову ж таки, прийде певне рішення).Іншими словами, поки ви “тонете” в почуттях, дуже складно приймати серйозні рішення.

Але це буде можливим, коли ваш стан стабілізується. Дайте собі час і можливість розібратися — багато в чому цей процес може прискорити робота з психологом.

Related posts

Leave a Comment