Куточок природи

Квіти, пригнічують ріст бур’янів. Красива ділянка без прополки.

Привіт дорогий друг-садівник. Прополка завжди забирає багато часу і сил. Можна “вбити” бур’яни за допомогою хімічних препаратів, але це ризик для здоров’я себе і оточуючих.

Як же добре, що є квіти, які будуть радувати вас своєю декоративність і потихеньку пригнічувати зростання бур’яну, поки та остаточно не покине вашу ділянку. Погнали!Джерело зображення https://greensotka.ru/tsvetushchie/ochitok-sorta-i-vidy.

html1. Очиток. Невисокий багаторічний сукулент, який встеляє землю красивим полотном.

Очиток це культурний бур’ян, тому не потребує догляду. Головне, щоб було світло, решта він сам собі добуде.Джерело зображення https://diz-cafe.

com/rastenija/xosta-v-landshaftnom-dizajne.html2. Хоста.

Невибаглива рослина з шикарними листям різних зелених відтінків. За рахунок великих листових пластин вона сильно затемнює землю під собою, що не дає бур’янам прорости.Джерело зображення https://www.

botanichka.ru/article/vinca/3. Барвінок.

Грунтопокривна рослина, яке буде радувати вас прекрасними синіми квіточками. За рахунок того, що вся маса рослини стелиться по землі, у бур’янів немає шансу вижити.Джерело зображення https://www.

botanichka.ru/article/kak-razmnozhit-sadovyie-fialki/4. Фіалка.

Спочатку вимагає складного догляду, але після віддячить вам чарівними кущиками, які будуть цвісти навесні і восени. Згодом, відбирає у бур’янів всі засоби до існування.Джерело зображення http://gardentom.

ru/index.php/katalog/pochvopokrovnye-mnogoletniki/вербейник-точечный-detail5. Вербейник точковий.

Багаторічна велика декоративна рослина з прекрасними жовтими квіточками. Вважається агресивним культурним бур’яном, тому поруч з ним ніколи не зустрінеш бур’яну рослинність.На моєму досвіді так само добре себе показали маргаритки і айстри, з кожним роком займають все більше простору, створюючи приголомшливої краси квіткові картини на ділянці.

Діліться в коментарях своїми квітами, які вигнали бур’яни з вашої ділянки. А так само підписуйтесь і ставте лайк, якщо мій трактат виявився для вас корисним. Завжди рада вашої активності, це стимулює ділитися великою кількістю корисної інформації.
Всіх благ!

Related posts

Leave a Comment