Все про одруження

Сім правил, які зроблять Ваше весілля ідеальним.

Зробити весілля яскравою і такою, що запам’ятовується справа не проста. У всіх на цей рахунок свою думку, батьки радять одне, молодята хочуть слідувати трендам, фахівці шукають компроміси і намагаються “влізти в бюджет”. Як же бути? Спробую відповісти з позиції ведучого, і розповісти, які козирі дозволяють розгойдати будь-яку публіку і зробити ВАУ-подія!Весілля Ігоря та Юлії 8 жовтня 2016 рокуперше правило: класний сценарійпрограма повинна бути втіленням мрії молодят.

Інтерактиви, і варіанти обігравання традицій необхідно узгодити з парою. За роки роботи, в Скарбничці з’явилося досить фішок, їх кількість і якість постійно зростає. Крім цього ми придумуємо кожен раз разом як втілити свіжі ідеї!Весілля Вікторії та Олександра 21 липня 2017 годаВторое правило-оберіг від провалу: “не приставай до гостей!Так, я, як ведучий, в силу своєї професії приділяю в ході свята увагу всім гостям без винятку.

Разом з тим, роблю це акуратно без перегинів і панібратства. До кожного гостя індивідуальний підхід. Ненав’язливе і делікатне ставлення до батьків і близьким родичам, друзям і колегам, дорослим і дітям.

Це одне з важливих якостей, за яке мене люблять гості.Весілля Марії та Олександра 22 червня 2019 годаТретье правило: історія кохання – основа кожного свадьбистроіть програму можна не тільки на гуморі і розвагах. Важливо виділити і підкреслити вічне, що не згасає і красиве почуття.

Любов в контексті весілля для мене це рішення молодят зв’язати свої долі, оголосити всьому світу про твердий намір жити в мирі та злагоді, бути опорою і підтримкою один одному. Я думаю, що кілька епізодів, присвячених сімейним цінностям, приємних і старшому поколінню і молоді, будуть доречні.Весілля Валерії та Юрія 20 липня 2019 годаЧетвертое правило: все повинно бути вчасно!Композиція весільної програми дуже важлива.

Щоб уникнути плутанини на самому святі і в головах гостей я приділяю велику увагу таймінгу і структурі весільної вечері. Традиції, інтерактиви та привітання гостей йдуть без явних пауз, але і без поспіху. Перерви в програмі передбачаю через кожні 30-40 хвилин.

Коли все відбувається поступово, люди встигають сприймати, їм легше брати участь.Весілля Тетяни і Павла 6 вересня 2019 годаПятое правило: персональні розваги – кожному своє!Настрій гостей і молодят – пріоритет №1. Саме тому моя імпровізація та конкурси розраховані на сучасну аудиторію, зрозумілі будь-якому віку.

Свідомо ніколи не включав в програму дурості. Кількість активностей обговорюється заздалегідь, 20 конкурсів за вечір, навіть дуже крутих, не прикрасять Ваше весілля. Є в практиці приклади, коли весілля проходить і зовсім без конкурсів.

На допомогу приходять відео-інтерактиви та розважальні атракціони на вулиці (мильні бульбашки, дженга, і т.д.) Кріо-шоу на весілляшестое правило: танцюйте танці, співайте пісніваша весілля – це довгоочікуваний момент відірватися з друзями на дискотеці і душевно поспівати.

Наречена можливо приділить час танцю з татом, а наречений станцює з мамою, для батьків це стане приємним жестом і зворушливим моментом. Не забудьте узгодити плейлист і нехай весь вечір звучать ваші улюблені треки, а знайомі пісні співаються як в караоке і супроводжуються танцями.Танцювальні паузи-це завжди круто!Сьоме правило: вибирайте команду однодумцівми працюємо в парі з DJ Агонь c 2008 року.

У нас профільна освіта-режисери свят. З нами легко, тому що ми завжди на зв’язку. А ще ми у відкриту публікуємо ціни, подивитися прайс можна тут https://vk.
com/@veduschi_spb-priceВедущий Андрій кислий та DJ Агоньконтакти: Телефон (what’s app) 8 (911) 230-14-99https: / / vk. com / veduschi_spb

Related posts

Leave a Comment