Все про одруження

Чому пари уникають РАГСу? Реальні причини

Замість Мендельсона-bittersweet, замість червоної килимової доріжки пелюстки троянд, замість прапорів над головою квіти або… так, втім, все, що душі завгодно! Чому з кожним роком все більше пар воліє виїзну реєстрацію церемонії в РАГСі?Хто вперше на моєму каналі – веду свята різного формату і весілля в тому числі, в статтях на цю тему даю поради, як зробити торжество краще. Ділюся своїм поглядом, як фахівець у сфері свят. У виїзної реєстрації є кілька незаперечних плюсів: + втілення будь-якої вашої мрії! Абсолютно все – від тематики оформлення до музики, під яку ви одягнете кільця один одному, буде таким, як ви побажаєте.

Хочете, щоб вас розписав Бетмен або Дейнеріс Таргаріен, а її дракончики піднесли кільця – не питання! Історія знайомства молодих, розказана у віршах, теж як варіант;))) пишу для кожної пари (за їх бажанням, звичайно);)) + Без поспіху і суєти – час, простір – все у Вашому розпорядженні. Ніхто не запізниться)+ всі помістяться. Навіть якщо у Вас весілля на 500 чоловік+ не доведеться довго чекати і шматувати такий важливий для Вас день, кожна хвилина якого на вагу золота.

Після реєстрації відразу можна почати банкет і гостям не доведеться маятися.Чекаю молодят, які ось ось підпливуть на човнах, тому виїзна реєстрація стає все популярнішою.Але! Є й нюанси, які необхідно врахувати.

1. Вибір ресторану. Бажано, щоб навколо закладу було багато упорядкованого простору.

Красиве, зручне місце для церемонії.2. Погода-дама примхлива! Дощ може нагрянути в будь-який момент! Слід продумати план”Б”.

3. Додаткові витрати, але необов’язково вони повинні бути позамежними;) 4. Можливо хтось із старшого покоління не зрозуміє.

А чи не пофіг, ви ж для себе робите весілля)))) у церемонії в РАГСі теж є плюси:+ тут і зараз! Ваші рідні та близькі стають свідками народження вашої родини безпосередньо в момент, коли це відбувається. + Все забезпечено: дивани і стільці для очікування реєстрації, гардероб для верхнього одягу, опалювальні приміщення і зали (дуже актуально, якщо весілля планується взимку) і багато іншого.+ Традиція.
А Ви б який варіант віддали перевагу? Пишемо в коментах)) палець вгору і буде пост про те, як зробити виїзну церемонію чарівної;)) мій Instagram – там забавні фото і відео кожен день 😉

Related posts

Leave a Comment