Все про одруження

Які оригінальні босоніжки на низькому ходу підійдуть під будь-який наряд. А які б ви вибрали на весілля.

Всім добрий літній день! Зараз така прекрасна пора настала, тепло, люди активно одружуються і виходять заміж. І ніякі перешкоди їм в цьому, слава богу, не перешкода! А мені, як продавцю взуття, додалася ще й додаткова робота з цього приводу. Мало того, що необхідно вибрати в моєму відділі взуття, так ще почали приходити і просити поради з приводу чужої взуття, тобто взуття з інших взуттєвих відділів.

Які вибрати, ті чи ці?! А взуття-то не з мого відділу. 😁 Воно Мені треба?! Я, звичайно ж, починаю спочатку своє взуття пропонувати. Ну мою їм чомусь не треба.

Але, і консультуйтеся тоді там в іншому відділі. Але ні ж, благають мене допомогти їм вибрати взуття на весілля. Правда, всі ці жінки мої ж покупниці, але в даний момент у нас немає того, що їм би сподобалося.

Ось так було і в цей раз, розповідаю і показую які босоніжки вибрала мама нареченого, якій всього-то 45 років. Вона ще й сама могла б бути нареченою. 😁 Єдино це те, що великий каблук носити вона не може за станом здоров’я, і ми підбирали взуття на низькому ходу і зі зручним каблуком.

Загалом, вибрала вона ось такі босоніжки. Які, за її словами, все в каменях і дуже приємною забарвлення. Саме це забарвлення і підходить відмінно до її сукні.

Вона прям вчепилася в них зубами і стала стверджувати, що вони їй дуже сподобалася. І саме вони підходять за всіма параметрами до її вбрання. 🙄 Мені, дівчатка, ця модель не сподобалася взагалі, від слова “зовсім”.

Ну, по-перше, ця модель вже застаріла, її носили як мінімум роки три тому. Ну і потім, ця розсип яскравих каменів на них, ну абсолютно виглядає не сучасно. Я їй так і сказала і запропонувала подивитися щось інше в моєму відділі, ну повинна ж я щось продати.

У моєму відділі їй нічого не підійшло, то модель не сподобалася, то каблук був занадто високий, то розміру відповідного не було. Ну що поробиш..

. Ми з нею пішли у Взуттєвий відділ, який знаходиться так само в нашому торговому центрі. Звичайно, йти я особливо не хотіла, але діватися було нікуди, та й хотілося допомогти.

Дівчатка, і там я побачила ось ці симпатичні босоніжки. ⬇️ Ось ці босоніжки, дійсно, виглядали по-сучасному. Були на низькому ходу і зі зручним стійким каблуком.

Симпатичні такі босоніжки з тонкими ремінцями, якими можна красиво обв’язати по щиколотці ноги. І за колірною гамою, до речі, вони відмінно підійшли до її сукні. Сукня її було все ось в таких метеликах.

.. А ось ці симпатичні весільні туфлі, які, на жаль, тільки і є в Інтернеті.

Хоча, звичайно, якщо захотіти, то туфлі-то можна знайти, а ось декорувати можна потім і самим. 1 of 3кстаті, ось такі приємні туфлі можна купити на весілля, якщо володієш невеликим бюджетом. Дуже приємні, невеликий каблук і розміри є аж до 43!А які б ви, вибрали на весілля босоніжки або туфлі? З повагою, Світлана.

Related posts

Leave a Comment