Все про одруження

Чергова смішна історія… про весілля 😉

Давно це було. Святкували весілля друзів. Ну звичайна таке весілля в кращих російських традиціях з ведмедем і циганами)) ДО РЕЧІ, ведмідь був забійним, та й цигани нічого) почалося все з галасливого і веселого викупу, потім, як і годиться, наречений помчав свою єдину на крилах любові в ЗАГС.

Залишивши автографи на сторінках важливих документів, за традицією поїхали оповістити все місто, про те, що у нас важлива подія, та зробити пару-трійку десятків, а може і сотень, пам’ятних фото заодно. Далі тости, пісні, танці, все як годиться. І в общем-то трешу нічого не віщувало.

..Як раптом ведуча сказала щось про Вечірній дзвін.

“Вечірній дзвін” хм, ну начебто пісня є така. Не те, щоб прям Весільна, але є ж!) Сиджу я і думаю: “до чого б це?”Фото з сайту for-events.ru.

Просто цигани і ведмідь куди краще виглядають разом, ніж кришка з ополоником не змусив себе довго чекати! Незабаром на наших очах розгорнулося ціле шоу з Блек Джеком і занепалими жінками найвідповідальнішими людьми на торжестві дружком і дружкою.У дружки десь в області стегон з’явилася кришка від каструлі, у дружка там же і тим же чином прикріплений ополоник..

. Чи варто говорити, що після протяжного рядка вечеерній звоооон їм потрібно було зробити те саме “бом-бом” за допомогою кришки і ополоника.Але, мабуть, цікавіше було спостерігати не за самим “шоу”, а за реакцією хлопця дружки, думаю, його вираз обличчя в описі не потребує 😄 Я йому і кажу, мовляв, може тобі водички налити.

А він такий: “Та мені б чого міцніше…

коньячку б наприклад”. Ви скажете: щоб таких незручних ситуацій не виходило, потрібно призначати дружка і дружку – пару або вільних..

. Неееет! Як не крути, ці ролі відведені для самих найближчих друзів, і вони вже зовсім необов’язково повинні бути між собою парою або вільними щоб не виникло “незручних” ситуацій потрібна добре продумана програма, побудована за принципом: весело і цікаво всім, і, головне, без жертв! Пов Я вам як ведуча кажу 😉 для тих, хто вперше на моєму каналі: Я проводжу і організовую заходи різного формату, в тому числі весілля. Тому часом тут з’являються статейки, присвячені моєму ремеслу 🎉 про найбільші страхи наречених і про те, як з ними боротися, можна прочитати тут, а ця стаття допоможе вам зробити вибір між РАГСом і виїзною реєстрацією 🤗 можливо, Вам сподобається смішна історія і кумедний розповідь 😉 А які весільні традиції/дійства ви вважаєте дикими або дивними, пишіть в коментах! За лайки +100500 до карми.
Мій Instagram – там забавні фото і відео кожен день 😉

Related posts

Leave a Comment